Predaj lístkov na Majstrovstvá sveta žien vo florbale je spustený. Spolu s lístkami je vonku aj nová webová stránka šampionátu! – 08.09.2017

Predaj lístkov na Majstrovstvá sveta žien vo florbale je spustený. Spolu s lístkami je vonku aj nová webová stránka šampionátu!

Majstrovstvá sveta žien vo florbale (WFC 2017) sa odohrajú v Bratislave v termíne 1.-9. decembra 2017. Slovensku bude turnaj kategórie dospelých hostiť vôbec po prvýkrát.

"Sme poctení, že sme dostali dôveru od IFF a môžeme zorganizovať finálový turnaj Majstrovstiev sveta žien vo florbale. Prípravy sú už v plnom prúde. Veríme, že sa nám podarí zorganizovať skvelý turnaj pre každého účastníka aj diváka, a že každý si užije hlavné mesto. Chceme aby ľudia odchádzali z Bratislavy spokojní. Každý je vítaný."  vraví Teo Turay, podpredseda Slovenského florbalového zväzu.

Toto je oficiálna stránka šampionátu. www.iffwfc.org Nájdete na nej všetky dôležité informácie, ako napríklad kontakty, rozpis zápasov či informácie o halách. Vizuálne sa o stránku postarali organizátori turnaja.

"Webovú stránku sme robili tak, aby sa v nej fanúšik rýchlo zorientoval a dostal sa jednoducho k informáciám, ktoré práve hľadá. Farby sme zvolili jednoducho na základe slovenskej trikolóry." hovorí Daniel Granec, predseda organizačného výboru WFC 2017

Spolu so stránkou sa spúšta aj predaj vstupeniek. Pripravené sú rôzne balíčky a tiež uvádzacie ceny pre tých ktorí si kúpia lístky už na začiatku. Viac informácií o turnaji a lístkoch nájdete tu:

Official WFC website: www.iffwfc.org

WFC Facebook page: www.facebook.com/worldfloorballchampionships

WFC Twitter: twitter.com/iffwfc

WFC Instagram: instagram.com/iffwfc

#floorball #iffwfc2017