Pridaj sa k nám! – 10.03.2017
Máš rád florbal? Chceš byť súčasťou jedinečného podujatia? Tak neváhaj a staň sa dobrovoľníkom na Majstrovstvách sveta žien vo florbale, ktoré sa odohrajú v Bratislave na začiatku Decembra (1.-9.2017)

 

Ak máš záujem stať sa dobrovoľníkom, prosíme ťa o vyplnenie tohto online formulára:

https://goo.gl/SnguHF

 

Tu sú stručné informácie o voľných dobrovoľníckych pozíciách. V prípade otázok sa ozvite na e-mail:  maria.blazekova@wfc2017.sk

 

Akreditácia

Vydávanie osobných akreditačných kariet každému športovcovi, účastníkovi, či žurnalistovi aby mali prístup k príslušným zónam na štadiónoch.

 

Anti-doping kontrola

Anti-dopingoví šaperóni oznámia a budú sprevádzať vybrané hráčky na dopingovú kontrolu. (Podmienka - žena nad 18 rokov)

 

Asistencia dobrovoľníkov

Asistencia všetkým stanovištiam, kde sa budú nachádzať dobrovoľníci; dohľad, či všetko beží hladko. Vyžaduje sa vysoká úroveň zodpovednosti.

 

Asistencia pri zápasoch a tréningoch

Výpomoc s výbavou priamo na športovisku, asistencia počas zápasov, chytanie loptičiek. 

 

Bezpečnosť na štadióne

Kontrola vstupov na rôznych miestach v rámci štadiónov ako napríklad: Vstupy pre fanúšikov, hracia plocha, hráčske šatne, média a mix zóna, VIPka, sektory, atď. Výpomoc s bezpečnosťou.

 

Infodesk

Poskytovanie informácií hosťom a fanúšikom, ako aj nasmerovanie k ich miestam na štadióne. Riadenie návalov návštevníkov a asistovaní pri akýchkoľvek iných problémoch. Možnosť predávania tovaru fanúšikom.

  

Média

Podpora reportérom a fotografom na štadióne, najmä v press centre a mix zóne. Poskytovanie informácii ako aj asistencia v Press centre.

 

 

VIP služby

Poskytovanie podpory a asistencie VIP hosťom, kontrola lístkov pri vstupoch do VIP oddelenia, obsluha občerstvenia vo VIPke.

 

Vodiči

Asistencia organizačnému výboru s rozvozom a vyzdvihovaním materiálu, delegátov a iných členov organizácie počas majstrovstiev.

 

 

Technické zabezpečenie / Časomerač

Stopuje a sleduje čas počas zápasov. Úzko spolupracuje so zvyškom stolíka.

 

DJ

Púšťa hudbu počas prestávok.

 

Hlásateľ

Oznamuje mená hráčov, góly, atď počas zápasov (Oboj-jazyčne = po slovensky + aj anglicky).

 

On-line zapisovateľ

Štatistika

Zapisovateľ


Ďakujeme! :)